Reklama

Niebezpieczne znalezisko

06/03/2023 14:20

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Uszkodzenie mienia 28 lutego w Łosicach, funkcjonariusze patrolówki zatrzymali na gorącym uczynku 50-letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna umyślnie uszkodził drzwi wejściowe do stalowej wiaty śmietnikowej, powodując straty w wysokości 4000 zł. Czynności w sprawie prowadzone są przez KPP w Łosicach.

Poszukiwany 1 marca, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali w Siedlcach poszukiwanego 32-latka mieszkańca gm. Huszlew, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna najbliższe dwa i pół roku spędzi w zakładzie karnym.

Reklama

Uszkodzenie mienia 1 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu pojazdu m-ki Audi zaparkowanego na jednej z posesji w miejscowości Platerów. Nieznany sprawca umyślnie wybił tylną szybę samochodu, na szkodę 29-letniej mieszkanki gminy Platerów. Pokrzywdzona oszacował straty na kwotę 550 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kolizja 2 marca w Łosicach 43- letnia mieszkanka gminy Kornica, kierując volkswagenem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją forda, kierowanego przez 44-letnią mieszkankę gminy Olszanka i najechała na jego tył. Kierujące były trzeźwe, sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem.

Reklama

Nietrzeźwy kierowca 2 marca w Łosicach, 29-letni mieszkaniec pow. Siemiatyckiego kierował audi w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0.28 promila alkoholu w organizmie.

Kolizja 3 marca w Łosicach 59-letni mieszkaniec Łosic, kierując mitsubishi nie zachował ostrożności i nie upewnił się czy może bezpiecznie skręcić w lewo. Podjęty prze niego manewr doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo seatem leonem, kierowanym przez 20-letniego mieszkańca gminy Przesmyki. Kierujący byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń.

Reklama

Oszustwo 3 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. 27-letnia mieszkanka gminy Huszlew kupiła za pośrednictwem jednego z portali aukcyjnych torebkę i pomimo zapłaty 415 zł za towar nie otrzymała zamówionego przedmiotu.

Niebezpieczne znalezisko 3 marca do KPP w Łosicach wpłynęło zgłoszenie od mieszkańca gm. Łosice, który poinformował o niebezpiecznym znalezisku. Na polu uprawnym w miejscowości Meszki, podczas wykonywania prac, znaleziono granat moździerzowy kal.81 mm produkcji niemieckiej pochodzącego z II Wojny Światowej. Pocisk został zabezpieczony przez grupę pirotechniczną.

Reklama

mł.asp. Weronika Wujek

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości