Reklama

Nawet 5 lat za kradzież jabłka

30/04/2021 10:44

Nawet do 5 lat więzienia może grozić dwóm mieszkańcom powiatu za kradzież wartego tysiąc zł jabłka - będącego ozdobą reklamową jednego z gospodarstw sadowniczych w miejscowości Klimczyce. Poszukiwania skradzionego przedmiotu i sprawców zajęły policjantom kilkanaście godzin.

- We wtorek w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach zostało złożone zawiadomienie o kradzieży ozdobnego jabłka, reklamy gospodarstwa sadowniczego w miejscowości Kolonia Klimczyce.  Łosiccy policjanci w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali sprawców, odzyskali ozdobę wartą tysiąc złotych. Jak ustalili kryminalni, ci sami mężczyźni uszkodzili wiatę altany w jednej z nadbużańskich miejscowości, powodując straty na około 600 zł – informuje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w łosicach mł. asp. Nina Zaniewicz.

Reklama

Mężczyźni w wieku 30 i 36 lat usłyszeli już zarzuty za kradzież i uszkodzenie mienia, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości