Reklama

Narodowe Czytanie „Quo Vadis” w Parku im. Króla Aleksandra Jagiellończyka

31/08/2016 09:24

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz oraz Łosicki Dom Kultury zachęcają do udziału w Narodowym Czytaniu, które odbędzie się w sobotę 3 września 2016 r. od godz. 9.30 w Parku im. Króla Aleksandra Jagiellończyka. Lekturą tegorocznego Narodowego Czytania jest „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza. „Quo vadis” na głos czytać będą miłośnicy książki, przyjaciele biblioteki i bibliotekarze.

Zapraszamy wszystkich od godz. 9.30 do wspólnego słuchania tej jednej z popularniejszych powieści historycznych Henryka Sienkiewicza. Warto przynieść ze sobą swój egzemplarz książki, bo będzie również możliwość otrzymania pamiątkowej pieczęci upamiętniającej tegoroczne Narodowe Czytanie. Stempel dotarł już do nas z kancelarii Prezydenta RP. Zachęcamy także do przyłączenia się do grona osób czytających na głos – chętnych prosimy o kontakt do czwartku 1 września z Łosickim Domem Kultury osobiście lub pod nr tel. 83 359 05 09.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości