Reklama

Na podwójnym gazie prosto w płot

20/11/2023 13:45

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący 12 listopada policjanci z łosickiej drogówki w Szydłówce zatrzymali kierującego mercedesem, 51-letniego mieszkańca gminy Mordy, który pod wpływem alkoholu doprowadził do zdarzenia drogowego, wjeżdżając w ogrodzenie posesji. Badanie mężczyzny wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Kierowca stracił prawo jazdy.

Zatrzymany poszukiwany 13 listopada w Kózkach, łosiccy kryminalni, zatrzymali poszukiwanego listem gończym 47-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym, gdzie pozostanie do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Siedlcach.

Reklama

Zatrzymany poszukiwany 13 listopada w Szpakach Kolonii, łosiccy kryminalni, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 53-letniego mieszkańca gminy Łosice. Mężczyzna po uiszczeniu zaległej grzywny został zwolniony.

Oszustwo 13 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony 32-letni mieszkaniec Makarówki zawiadomił, że za pośrednictwem portalu aukcyjnego zamówił podnośnik, wpłacił za niego zaliczkę w wysokości 450 zł, jednak nie otrzymał zamówionego towaru oraz zwrotu pieniędzy.

Reklama

Nietrzeźwy kierujący 13 listopada w Łosicach, 47-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował osobowym fordem w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,2 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Oszustwo 14 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona 28-letnia mieszkanka Łosic zakupiła za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych zestaw do paznokci, za który przelała pieniądze w kwocie 180 zł, jednak zamówionego towaru nie otrzymała.

Reklama

Oszustwo 15 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony 40-letni mieszkaniec Łosic zakupił za pośrednictwem sklepu internetowego odzież, za którą przelał pieniądze w kwocie 214 zł, jednak zamówionego towaru nie otrzymał.

Zdarzenie drogowe 17 listopada w Łosicach doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że 56-letni kierujący volkswagenem mieszkaniec gminy Olszanka nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu prawidłowo po pasach.  W wyniku potrącenia 45-letni mieszkaniec Łosic, z obrażeniami ciała, został przewieziony do szpitala. Kierujący był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Reklama

Nietrzeźwy kierujący 18 listopada w Wygnankach 27-letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska kierował skodą w stanie nietrzeźwości, posiadając aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Badanie wykazało ponad 0,98 promila alkoholu w organizmie.

mł.asp. Weronika Wujek oficer prasowy KPP w Łosicach
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości