Reklama

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców ph. "Żyj zdrowo" dla klas IV i młodszych Szkoły Podstawowej o Puchar Starosty Powiatu Łosickiego

12/12/2017 12:15
8 grudnia 2017 roku na hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców ph. "Żyj zdrowo" dla klas IV i młodszych Szkoły Podstawowej o Puchar Starosty Powiatu Łosickiego. Organizatorem turnieju był Powiatowy Uczniowski Klub Sportowy "JEDYNKA" Łosice oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łosicach. W turnieju wystąpiły zespoły PUKS "JEDYNKA" Łosice; SP Huszlew oraz SP Sarnaki. Najmłodsi adepci piłki ręcznej dzielnie walczyli do samego końca, grając mecz każdy z każdym plus rewanże. Turniej wygrał zespół gospodarzy PUKS Jedynka Łosice, drugie miejsce zajął zespół SP Huszlew, a trzecie SP Sarnaki. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodnikom, którzy szczególnie się wyróżnili wręczono medale. Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Boruta i Maciej Stachowicz (obaj PUKS Jedynka,Łosice), Philippe Aleksander (SP Sarnaki) oraz Igor Tymoszuk (SP Huszlew). Każdy z uczestników na zakończenie turnieju otrzymał słodką niespodziankę. Zarząd Klubu PUKS „JEDYNKA” Łosice serdecznie dziękuje Rodzicom i Sponsorom,za wsparcie oraz Urzędowi Miasta i Gminy Łosice za współfinansowanie uczestnictwa w rywalizacji sportowej i Starostwu Powiatowemu w Łosicach za ufundowane nagrody. Jednocześnie życzy dalszych sukcesów zawodnikom i trenerom oraz zachęca do wspólnej, rywalizacji w podobnych turniejach. Tekst i foto: Tomek Piotrowski [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157667354700809]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości