Janusz Kobyliński, burmistrz miasta Łosice już dziś 5 grudnia został Mikołajem i rozdawał prezenty dzieciom z rodzin wspieranych przez MOPS. W budżecie MiG Łosice zabezpieczono pieniądze na ten cel. Aż 172 osoby otrzymały miłe prezenty świąteczne. Upominki burmistrz rozdawał w towarzystwie Mikołaja w Łosickim Domu Kultury na sali widowiskowej. Cała uroczystość została rozpoczęta prelekcją na temat substancji psychoaktywnych i uzależnień.
[nggallery id=95]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze