Reklama

Mikołajki u Burmistrza

05/12/2013 17:41

Janusz Kobyliński, burmistrz miasta Łosice już dziś 5 grudnia został Mikołajem i rozdawał prezenty dzieciom z rodzin wspieranych przez MOPS. W budżecie MiG Łosice zabezpieczono pieniądze na ten cel. Aż 172 osoby otrzymały miłe prezenty świąteczne. Upominki burmistrz rozdawał w towarzystwie Mikołaja w Łosickim Domu Kultury na sali widowiskowej. Cała uroczystość została rozpoczęta prelekcją na temat substancji psychoaktywnych i uzależnień.

[nggallery id=95]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości