Reklama

Między wierszami

01/04/2014 09:13

PROTOKÓŁ Z ELIMINACJI POWIATOWYCH X KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW „MIĘDZY WIERSZAMI” Łosice, dnia 31.03.2014 r.

W konkursie wzięło udział 17 uczestników ze szkół gimnazjalnych z terenu powiatu łosickiego: Łosice: Gimnazjum Nr i Nr 2; Olszanka, Sarnaki, Platerów, Stara Kornica.

Na konkurs trzeba było przygotować jeden wiersz i jeden fragment prozy dowolnego autora.

Jury w składzie :

Jadwiga Świderska-Dudziuk Marzanna Izdebska Iwona Świderska

po przesłuchaniu 17 uczestników postanowiło przyznać nagrody następującym osobom :

Reklama

I MiejsceNATALIA WOŁOS – Gimnazjum Nr 1 w Łosicach

II MiejsceDIANA WOŹNIAK – Gimnazjum w Sarnakach

III MiejsceDOMINIKA SZOPLIK – Gimnazjum w Sarnakach

WyróżnienieKLAUDIA ŁAZICKA – Gimnazjum w Platerowie

WyróżnienieIWONA WIERZEJSKA – Gimnazjum w Olszance

WyróżnienieALEKSANDRA ONOPIUK – Gimnazjum w Sarnakach

WyróżnienieKAROLINA LIPIŃSKA – Gimnazjum w Olszance

Laureaci trzech pierwszych miejsc zostają zakwalifikowani do reprezentowania Powiatu Łosickiego w Finale Konkursu, który odbędzie się 8 kwietnia 2014 r. o godz. 1000 w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Reklama

Foto i informacja Dorota Kozłowska, Łosicki Dom Kultury

[nggallery id=176]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości