Reklama

Marek Jerzman laureatem nagrody literackiej i dziennikarskiej im. Witolda Hulewicza

03/12/2018 17:31

Do grona laureatów nagrody literackiej i dziennikarskiej im. Witolda Hulewicza dołączył historyk, regionalista, dziennikarz i nauczyciel - Marek Jerzman, któremu kapituła przyznała nagrodę za reportaże historyczne "Po drugiej stronie rzeki" i wrażliwość społeczną w pracy dziennikarskiej.

Nagroda im. Witolda Hulewicz została ustanowiona przez Zarząd Oddziału Warszawskiego Związku Literatów Polskich oraz Oficynę Literatów i Dziennikarzy "Pod Wiatr" w 1995 roku – w stulecie urodzin patrona. Przyznawana jest każdego roku podczas Warszawskiej Jesieni Poezji, wśród jej laureatów znajdziemy min.: Barbarę Wachowicz, Bohdana Tomaszewskiego czy Wiesława Ochmana. Tym razem do tego grona dołączył pochodzący z Łosic, czynny nauczyciel ZS Nr 1 w Łosicach, historyk, regionalista i dziennikarz - Marek Jerzman. 19 listopada podczas 23 gali wręczenia Nagród literackich i dziennikarskich im. Witolda Hulewicza Marek Jerzman, odebrał wyróżnienie za reportaże historyczne "Po drugiej stronie rzeki" i wrażliwość społeczną w pracy dziennikarskiej. O książce Marka Jerzmana, za którą dostał nagrodę pisaliśmy [btn link="https://losice.info/losice/czynie-zjazd/" target=""]TUTAJ[/btn]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości