Reklama

Kradzieże, włamania i wypadki

27/06/2022 10:59

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzieże i włamania 21/22 czerwca 2022 r. w Serpelicach, nieznany sprawca ukradł z terenu budowy przewód (wąż) tłoczony o łącznej wartości 2000 zł na szkodę 52-letniego mieszkańca powiatu siemiatyckiego.

W KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży zaistniałej 22 czerwca b.r. w Holandii. Pokrzywdzony mieszkaniec Łosic powiadomił o kradzieży laptopa i obuwia, dokonanej w pokoju hotelowym przez współlokatora, mieszkańca powiatu tomaszowskiego. Łączna suma strat została oszacowana na 3270 zł.

Reklama

25 czerwca 2022 r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży z włamaniem na terenie miejscowości Walim. W ciągu ostatniego roku nieznany sprawca uszkodził metalowe zabezpieczenie bramy wjazdowej na posesję, skoble drzwi budynków gospodarczych i ukradł narzędzia i elementy metalowe. Pokrzywdzona, 62-letnia mieszkanka powiatu bialskiego oszacowała straty na 15 tys. zł.

Zdarzenia drogowe 22 czerwca 2022 r. w Hadynowie, 19-letni kierowca audi, mieszkaniec gminy Łosice, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca i podróżujące z nim cztery łosiczanki w wieku 16-18 lat, z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Postępowanie prowadzone w tej sprawie pozwoli na ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Reklama

23 czerwca 2022 r. w Czuchlebach, tuż za Woźnikami, na drodze krajowej nr 19, kierowca skody, 61-letni mieszkaniec Łosic, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył oczekującego na możliwość wykonania skrętu w lewo ciągnika rolniczego. 68-letni kierujący ciągnikiem i kierowca skody z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Nietrzeźwi kierowcy 22 czerwca 2022 r. w Olszance, 56-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował mercedesem w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało ponad 0,4 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

23 czerwca 2022 r. w Sarnakach, 49-letni mieszkaniec gminy Sarnaki, kierował audi w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Pożar 23 czerwca 2022 r. w Starych Litewnikach doszło do pożaru stodoły. W wyniku zdarzenia spaleniu uległ budynek oraz znajdujące się wewnątrz plony i maszyny rolnicze. Pokrzywdzona, 30-letnia mieszkanka Lublina oszacowała straty na 50 tys. zł.

Nietrzeźwy rowerzysta czy pieszy 24 czerwca 2022 r. do KPP w Łosicach wpłynęło zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego rowerzysty z urazem kolana, na ul. Zdrowej w Łosicach. Policjanci zastali na miejscu załogę pogotowia, udzielającą pomocy 62-latkowi, który prawdopodobnie idąc pieszo stracił  równowagę, przewrócił się i doznał niewielkich obrażeń nogi. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Prowadzone czynności w tej sprawie pozwolą na wyjaśnienie czy mężczyzna szedł pieszo czy kierował rowerem.

Reklama

asp. Nina Zaniewicz

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości