
Po 30 latach pracy w mundurze w tym 15 na stanowisku komendanta Komendy Powiatowej Policji w Łosicach odszedł na emeryturę insp. Dariusz Borkowski. Obowiązki komendanta KPP Łosice zostały powierzone mł. insp. Agnieszce Sienkiewicz.
Uroczysta zbiórka pożegnalna związana z odejściem na emeryturę komendanta KPP odbyła się 1 lutego. Podczas niej insp. Dariusz Borkowski podziękował za współpracę łosickim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym oraz przedstawicielom samorządu, prokuratury i duchowieństwa, a także wyraził uznanie za profesjonalizm i wsparcie z jakim się spotkał przez lata pracy. - Dziękuję mojej wspaniałej załodze, na którą przez te 15 lat mogłem zawsze liczyć. Za poświęcenie i zaangażowanie składam wyrazy szacunku i uznania. Z pełnym optymizmem patrzę w przyszłość i jestem przekonany, że współpraca łosickich policjantów ze społeczeństwem będzie kontynuowana z ogromnym zaangażowaniem, w trosce o bezpieczeństwo każdego człowieka, w trosce o jego wartość i godność. - mówił podczas wydarzenia komendant.
- Obowiązki komendanta KPP Łosice zostały powierzone mł. insp. Agnieszce Sienkiewicz, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego w Łosicach - informuje oficer prasowa KPP w Łosicach, asp. Nina Zaniewicz.
Fot. KPP Łosice
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze