Reklama

Kolejna akcja poboru krwi w ambulansie

10/11/2023 14:35
Na wtorek, 21 listopada zaplanowano kolejną w tym roku akcję poboru krwi w ambulansie. Hornowi dawcy krwi będą mogli podzielić się tym cennym darem w godz. 9:00 – 12:00 przy Domu Kultury w Łosicach. – Wszystkich ludzi dobrego serca, którzy bezinteresownie chcą pomóc potrzebującym tego bezcennego leku bardzo serdecznie zapraszam – mówi Prezes Oddziału  Rejonowego PCK w Łosicach Grażyna Kasprowicz. W roku 2023 w ramach trzech  akcji pozyskano 33,30 l krwi. – W imieniu swoim oraz ludzi chorych, którym krew uratowała życie lub zdrowie serdecznie dziękuję. Liczy się każda kropla krwi, bo krew to lek, którego niczym nie da się zastąpić. – dodaje Grażyna Kasprowicz.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości