Reklama

To już trzecie boisko w Łosicach...

06/11/2012 15:00
26 października uroczyście oddano do dyspozycji wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego boisko wielofunkcyjne. Uroczystości rozpoczęły się od występów artystycznych przygotowanych przez wychowanków ośrodka oraz prezentacji multimedialnej przedstawiającej historię i osiągnięcia ośrodka i jego wychowanków.Starosta Łosicki Czesław Giziński podkreślił w swoim wystąpieniu, że boisko wielofunkcyjne jest wynikiem planowanych przemian zmierzających do ciągłego unowocześnienia powiatowych placówek oświatowych, podnoszenia standardów wychowania i kształcenia.Złożył najlepsze życzenia dla wszystkich uczniów, aby powstająca nowoczesna baza sportowa rozwijała osobowość i przybliżała lepsze poznanie świata. W imieniu Zarządu Powiatu serdecznie podziękował za wzorową współpracę całemu kierownictwu szkoły oraz kadrze nauczycieli.Budowa łosickiego obiektu sportowego została wsparta środkami z budżetu województwa mazowieckiego w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej, w kwocie 100 tys. zł. [nggallery id=22]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości