Reklama

Jeszcze w tym roku nowa nitka gazociągu z Łosic przez Chotycze, Toporów aż do Łuzek

09/10/2023 15:52
Budowa nitki gazociągu z Łosic w kierunku Łuzek była tematem briefingu prasowego. Na spotkanie z dziennikarzami i mieszkańcami przybyli Poseł na Sejm Daniel Milewski, Prezes Zarządu Polskiej Spółki Gazownicznej Robert Więckowski, Dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego w Warszawie Emilia Banaszczyk i Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz, którzy też symbolicznie wbili łopaty pod nowy projekt inwestycyjny. Zgodnie z zapewnieniem PSG, gazociąg zostanie zbudowany jeszcze w tym roku. Przy świetlicy wiejskiej w Łuzkach zorganizowano briefing prasowy, który dotyczył projektu budowy gazociągu z Łosic do miejscowości Łuzki. Inwestycja wiąże się z budową ponad 10 km. gazociągu z Łosic (ul. Bialska) przez Chotycze, Toporów aż do Łuzek i ma kluczowe znaczenie dla rozwoju regionu oraz zapewnienia dostępu do bezpiecznej energii gazowej. Dodatkowo podczas spotkania miejscowi strażacy otrzymali z rąk posła Daniela Milewskiego i prezesa Zarządu PSG Roberta Więckowskiego detektory gazu. Zapraszamy do obejrzenia relacji z briefingu [embed]https://youtu.be/ED-abKKn_rQ?si=gUReLc-c-Z8PqZRy[/embed] [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72177720311797462]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości