Reklama

Gmina Sarnaki zaprasza do wspólnej zabawy

18/07/2023 13:14
Już 23 lipca na boisku gminnym za sarnackim nadleśnictwem odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pn. "Gmina Sarnaki się bawi." Organizatorem wydarzenia są: Wójt Gminy Sarnaki, Gminna Biblioteka Publiczna w Sarnakach i Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach. Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Otwarcie imprezy zaplanowano na godzinę 15.00, wtedy też odbędzie się losowanie kolejności KGW uczestniczących w konkursie Bitwa Regionów. Chwilę później na scenie wystąpią lokalni artyści: Orkiestra Mandolinowa, Gabrysia Rybaczuk, Mirka Kozłowska Nalepa, Agata Arasymowicz, Zespół śpiewaczy AURA, Zespół Ludowy GOK Sarnaki i Zespół Omorfos z Siemiatycz. O 19.00 przed sarnacką publicznością wystąpi Zenon Martyniuk z Zespołem AKCENT, oraz zespół Freestyle. Zaplanowano również dyskotekę z DJ. - Podczas naszego wydarzenia odbędzie się również etap powiatowy ogólnopolskiego konkursu dla KGW " Bitwa regionów". Będzie można posmakować kuchni regionalnej, podziwiać oryginalne produkty i wyroby. Ok. 19 kół walczyć będzie o tytuł zwycięzcy. Dla najmłodszych przygotowana będzie strefa dmuchańców i wspólna zabawa z Animatorki z pasją – w programie m.in.: malowanie buziek, zabawy sprawnościowe i wiele wiele innych trakcji. Nie zapomnieliśmy również o dorosłych – dla nich przygotowane są stoiska gastronomiczne, reklamowe i handlowe - wylicza Magdalena Rudnik, dyrektorka GOK Sarnaki.   Organizatorem wydarzenia są: Wójt Gminy Sarnaki, Gminna Biblioteka Publiczna w Sarnakach, Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach. Partnerzy: OSP z terenu Gminy Sarnaki Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości