Już 23 lipca na boisku gminnym za sarnackim nadleśnictwem odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pn. "Gmina Sarnaki się bawi." Organizatorem wydarzenia są: Wójt Gminy Sarnaki, Gminna Biblioteka Publiczna w Sarnakach i Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach. Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Otwarcie imprezy zaplanowano na godzinę 15.00, wtedy też odbędzie się losowanie kolejności KGW uczestniczących w konkursie Bitwa Regionów. Chwilę później na scenie wystąpią lokalni artyści: Orkiestra Mandolinowa, Gabrysia Rybaczuk, Mirka Kozłowska Nalepa, Agata Arasymowicz, Zespół śpiewaczy AURA, Zespół Ludowy GOK Sarnaki i Zespół Omorfos z Siemiatycz. O 19.00 przed sarnacką publicznością wystąpi Zenon Martyniuk z Zespołem AKCENT, oraz zespół Freestyle. Zaplanowano również dyskotekę z DJ. - Podczas naszego wydarzenia odbędzie się również etap powiatowy ogólnopolskiego konkursu dla KGW " Bitwa regionów". Będzie można posmakować kuchni regionalnej, podziwiać oryginalne produkty i wyroby. Ok. 19 kół walczyć będzie o tytuł zwycięzcy. Dla najmłodszych przygotowana będzie strefa dmuchańców i wspólna zabawa z Animatorki z pasją – w programie m.in.: malowanie buziek, zabawy sprawnościowe i wiele wiele innych trakcji. Nie zapomnieliśmy również o dorosłych – dla nich przygotowane są stoiska gastronomiczne, reklamowe i handlowe - wylicza Magdalena Rudnik, dyrektorka GOK Sarnaki. Organizatorem wydarzenia są: Wójt Gminy Sarnaki, Gminna Biblioteka Publiczna w Sarnakach, Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach. Partnerzy: OSP z terenu Gminy Sarnaki Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski
Komentarze