Reklama

Galeria Michalak.Wywiad z właścicielką Galerii.

26/06/2013 14:44
    Wywiad z Panią Iloną Michalak - właścicielką nowo powstałej Galerii.   Skąd pomysł na wybudowanie Galerii? Pomysł na wybudowanie Galerii zrodził się w głowie mojego męża Artura. Od lat zajmuje się on branżą budowlaną, , więc pomyślał żeby zaryzykować I wybudować galerię w małym formacie. Pomysł jest pionierski, gdyż nie ma takich obiektów w innych małych miasteczkach, bynajmniej nic nie wiadomo o ich funkcjonowaniu. Stworzyć fajne miejsce w którym będzie to, czego ludzie oczekują oraz to, co uatrakcyjniłoby Łosice. Nasze miasto jest małe i być może były spekulacje wsród mieszkańców, że ""to się nie przyjmie” itp. Weźmy pod uwagę Biedronkę. Jeszcze 10 lat temu właściciele Biedronki nie byli zainteresowani Łosicami, ale dzisiaj okazuje się, że  był to strzał w dziesiątkę. Ludzie w dzisiejszych czasach są otwarci na pozytywne zmiany,  właśnie taką zmianą jest nasza Galeria,więc mimo obaw myślimy, że inwestycja będzie w pełni udana. Co może Pani powiedzieć na temat przeszkód, które powodowały  opóznienia w otwarciu Galerii? Budowa Galerii zajęła nam rok-to szybko.  Lecz postawienie budynku a  wykończenie go,  to duża różnica w czasie. Staraliśmy się aby wszystko przebiegało szybko,jednak inwestycja była spora ,więc chcieliśmy wszystko dobrze dopracować, aby funkcjonowało jak należy. Oficjalne otwarcie przewidujemy na 6 lipca. Wszystko prawie dopięte na ostatni guzik, więc nie powinno nam już nic przeszkodzić w tym wydarzeniu na  które wszystkich zapraszamy. Co oferuje Galeria? Staraliśmy się usytuować w Galerii takie marki odzieżowe, jakch jest mało albo nie ma w ogóle w okolicznych większych miastach, więc pomyśleliśmy aby otworzyć multibrand z takimi markami jak: Diverse, Quickside, Drywash,Troll. Będzie również sklep z odzieżą sportową, sklep obuwniczy Ambra, odzieżowy -Eleganza. Dziecięcymi atrakcjami będą park rozrywki oraz sklep z zabawkami, pociechy klienci będą mogli ubrać w sklepie sieci 5-10-15. Poza tym otwarty zostanie sklep z asortymentem RTV/AGD, salon meblowy VOX, a ludzie odwiedzający nasz obiekt będą mieli możliwość skorzystania z usług profesionalnego zakładu fryzjerskiego znajdujacego się na pierwszym piętrze Galerii. Na parterze natomiast znajdować się będzie oddział Poczty Polskiej, filia Banku Spółdzielczego i nowoczesny salon prasowy. Poza tym, dzięki stoisku znanej marki cukierniczej Fornetti, można będzie posmakować słodkości, czy też zaopatrzyć sie w dobre kosmetyki w drogerii Laboo. Jeśli chodzi o produkty spożywcze zakupy umożliwią nam Delikatesy Centrum. . Czy będzie miejsce gdzie  można spędzić miło czas z rodziną, znajomymi a przede wszystkim zjeść coś smacznego ? Oczywiście że tak. Na pierwszym piętrze znajdowała się będzie pizzeria z wyśmienitą pizzą i kebabem ,które  będzie przyrządzał bardzo doświadczony w tym fachu kucharz z Bangladeszu, może się on poszczycić wieloletnim stażem szefa kuchni we włoskich restauracjach. Myślelismy o tym, aby  otworzyć lokal z obiadami domowymi, lecz szybko zrezygnowaliśmy z tego pomysłu.”Trzeba otworzyć coś nowego ... coś, czego jeszcze w Łosicach nie ma….obiady domowe to ludzie mają w domu..” - mówiłam. Poprzez moich znajomych z Warszawy poznałam kapitalnych kucharzy z Nepalu. Jeden  z nich - Tek Raj Gnawaly, był menadżerem restauracji i szefem kuchni w Bombaju, więc zna sie na kuchni indyjskiej  bardzo dobrze. Oprócz indyjskich potraw będa serowowane również tajskie, czyli jednym słowem - kuchnia orientalna na najwyższym poziomie. “Jedzenie przyrządzane będzie przeze mnie i przez mój zespół ze świeżych warzyw oraz z mięsa najlepszej jakości. Żeby ludzie często nas odwiedzali, zaserwujemy im dobry smak i jakość.”- mówi Tek Raj Gnawaly.     No cóż, zapoznając się z informacjami podanymi przez przesympatyczną Panią Ilonę, nie pozostaje nic innego jak ze zniecierpliwieniem wyczekiwać otwarcia Galerii! Łosice są na doskonałej drodze ku jeszcze większemu rozwojowi, losice.info trzymają kciuki i życzą powodzenia takim inwestycjom! [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal6.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal7.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal8.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal9.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal10.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal11.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal12.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/gal13.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości