15 marca, już tradycyjnie na hali RCKU w Łosicach, rozegrano finałową rundę Powiatowej Ligi Piłki Ręcznej. Runda finałowa dostarczyła wszystkim zebranym nie lada emocji. Puchary i dyplomy wręczał burmistrz - Janusz Kobyliński oraz dyrektor ŁDK - Grzegorz Dołęgowski.
Od samego początku zacięcie kibicujemy pomysłodawcom oraz zawodnikom Powiatowej Ligi Piłki Ręcznej. Ta sportowa inicjatywa pokazuje, że w naszym mieście potrzeba takich działań, a dzięki zaangażowaniu kreatywnych ludzi każdy pomysł udaje się zrealizować.
Runda finałowa wyłoniła zwycięzców:
Łosiczanka pkt – 30 281 – 126 Hydrokop pkt – 24 208 – 181 ZS nr 1 pkt – 15 203 – 218 Absolwenci pkt – 13 178– 186 ZS nr 3 pkt – 7 153 – 189 ZS nr 2 pkt – 0 154 – 269 Mecze rozegrane podczas finały dały następujące wyniki: Hydrokop – Łosiczanka 12 – 20 ZS nr 1 – ZS nr 3 25 – 24 Absolwencji – ZS nr 2 31 – 19Bardzo miłym zaskoczeniem dla naszego portalu było wspaniałe podziękowanie jakie dostaliśmy od organizatorów. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie i gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom PLPR.
Foto: Joanna Borkowska
[nggallery id=167]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze