Reklama

DEBATA O BEZPIECZEŃSTWIE

15/10/2013 10:36

Komendant Powiatowy Policji w Łosicach insp. Dariusz Borkowski Starosta Łosicki Pan Czesław Giziński Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Pan Janusz Kobyliński

zapraszają na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa w powiecie łosickim, która odbędzie się 22 października 2013 roku o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach, ul. Narutowicza 6 Debaty organizowane są we wszystkich powiatach na Mazowszu. Mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwolą także na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania. Spotkania organizowane są w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej” polegającego na koordynacji działań Policji, administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego. Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu Łosickiego do udziału w debacie!

Reklama

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości