Reklama

Co nas czeka w przyszłym roku?

15/12/2022 07:07

Inflacja, wojna na Ukrainie, pandemia – za nami kolejny ciężki rok. Jak z tymi problemami radzą sobie gminy i powiaty? Tylko w tym roku samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył pół miliarda złotych na pomoc lokalnym samorządom w ich inwestycjach. W subregionie siedleckim wsparcie otrzymało aż 601 przedsięwzięć. Jak będzie wyglądał przyszły rok? O planach na 2023 r. rozmawiamy z członkinią zarządu województwa mazowieckiego Janiną Ewą Orzełowską.

https://youtu.be/m9GGzZc1odg

Materiał sponsorowany

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości