Reklama

Budowa ronda w Łosicach

09/05/2012 09:55
Ostatnimi czasy w naszym kraju jest modne robienie rond aby ułatwić jazdę kierowcom, ktorych jest coraz wiecej w naszym kraju. W naszym kochanym Łosickim miasteczku również powstaje rondo-przy dworcu PKS, na zdjeciach mozecie zaobserwowac ze prace ruszyły pełną parą.. Mamy taka nadzieje, że te rondo ułatwi poruszanie sie kierowcom na tym, jakże często uczęszczanym skrzyżowaniu. Będe Was informowal na bieżąco o postępie prac... [one_fourth] [frame src="[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/05/4.jpg" linkstyle="pp"]" [/one_fourth] [one_fourth] [frame src="[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/05/3.jpg" linkstyle="pp"]" [/one_fourth] [one_fourth] [frame src="[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/05/2.jpg" linkstyle="pp"]" [/one_fourth] [one_fourth_last] [frame src="[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/05/1.jpg" linkstyle="pp"]" [/one_fourth_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości