Reklama

Bez prawka ale za to z narkotykami

07/02/2022 15:14

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach.

Kierowca „na zakazie” i z narkotykami 31 stycznia 2022 r. w Łosicach, 26-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował audi pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto okazało się, że posiadał przy sobie środki psychotropowe – ponad 7 gramów amfetaminy i prawie 4 gramy mefedronu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, usłyszał już zarzuty.

Oszustwo W dniach 31 stycznia – 1 lutego 2022 r. na jednym z portali internetowych osoba podająca się za mieszkańca województwa pomorskiego zamieściła ogłoszenie dotyczące sprzedaży mercedesa o wartości niespełna 15 tys. zł. 30-letni mieszkaniec Łosic wpłacił zaliczkę w kwocie 1000 zł na podane konto bankowe, po czym kontakt ze sprzedającym się urwał. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Reklama

Uszkodzenie mienia 3 lutego 2022 r. w Huszlewie, nieznany sprawca wybił szybę tylnej klapy bagażnika i szyby przedniej w zaparkowanym w przydomowym niezamkniętym garażu, samochodzie m-ki VW. 61-letni pokrzywdzony oszacował straty na 900 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwi kierowcy 3 lutego 2022 r. w Huszlewie, 53-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował oplem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

6 lutego 2022 r. w Olszance, 46-letni mieszkaniec gminy Olszanka kierował hondą w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,1 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

asp. Nina Zaniewicz

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości