Reklama

Benefis Zespołu Pieśni i Tańca Pasieka

17/10/2017 14:16
15 października odbył się Benefis Zespołu Pieśni i Tańca Pasieka z okazji 25 lecia działalności zespołu pod kierunkiem Grzegorza Szymanka. W uroczystości, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Platerowie, wzięło udział wiele osób, zarówno zaproszonych gości, jak i mieszkańców gminy. Ludowe motywy, przebojowi Konferansjerzy oraz wystawy i występy artystyczne wprowadziły widzów w wyjątkowy klimat tego wydarzenia. Życzymy naszym Artystom, kolejnych lat na scenie, zdrowia, zapału, radości oraz satysfakcji z występów.

Tekst i Foto. Karol Juszyński

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157687438542830]

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości