
Droga krajowa nr 19 przebiegająca przez powiat łosicki od lat budzi wiele emocji. Podkreśla się zbyt małą przepustowość drogi, jej stan oraz brak możliwości ominięcia głównych aglomeracji takich jak Łosice czy Sarnaki. - Samochody ciężarowe, na trasie Lublin-Białystok korzystają z łosickiego węzła DK19, składającego się z dwóch skrzyżowań skutecznie utrudniających manewry, co przekłada się na brak płynności jazdy pozostałych uczestników ruchu. Jest jednak nadzieja, że już wkrótce stan ten ulegnie poprawie. W kolejny etap wkracza bowiem realizacja budowy drogi ekspresowej S19 na terenie województwa mazowieckiego - mówił burmistrz Mariusz Kucewicz, który również otrzymał plany z wariantami przebiegu S-19 do zaopiniowania.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze