Reklama

Awanse w Święto Policji

01/08/2023 10:25

15 łosickich funkcjonariuszy policji otrzymało awans na wyższy stopień służbowy. Okazją do wręczenia aktów oraz odznaczeń były uroczyste obchody Święta Policji.

Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Brązową Odznaką Zasłużony Policjant, odznaczony został mł. asp. Krzysztof Godun. Decyzją Prezydium Zarządu Głównego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów, odznaczono medalami 2 policjantów: st. sierż. Huberta Kucharczyka, sierż. sztab. Piotra Jaszczuka.

Akty mianowania na wyższe stopnie służbowe wręczyła mł. insp. Agnieszką Sienkiewicz Komendant Powiatowy Policji w Łosicach. Podczas tegorocznych obchodów Święta Policji na wyższy stopień służbowy awansowano 15 policjantów: na stopień starszego posterunkowego Policji: post. Piotr Raczyński post. Sebastian Rybicki

Reklama

na stopień sierżanta Policji: post. Arkadiusz Borysiak

na stopień starszego sierżanta Policji: sierż. Łukasz Daniluk sierż. Hubert Kucharczyk sierż. Łukasz Gorgol sierż. Karol Samojluk

na stopień sierżanta sztabowego Policji: st. sierż. Paweł Iwaniuk st. sierż. Piotr Jaszczuk

na stopień aspiranta Policji: mł. asp. Edyta Kowalczyk mł. asp. Marek Wawrzyszczuk mł. asp. Tomasz Niedźwiedź

na stopień starszego aspiranta Policji: asp. Marcin Raczuk

na stopień aspiranta sztabowego Policji: st. asp. Łukasz Gajo

na stopień młodszego inspektora Policji: podinsp. Jarosław Aniszewski

Fot. KPP Łosice [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72177720310173232]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości