15 łosickich funkcjonariuszy policji otrzymało awans na wyższy stopień służbowy. Okazją do wręczenia aktów oraz odznaczeń były uroczyste obchody Święta Policji.
Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Brązową Odznaką Zasłużony Policjant, odznaczony został mł. asp. Krzysztof Godun. Decyzją Prezydium Zarządu Głównego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów, odznaczono medalami 2 policjantów: st. sierż. Huberta Kucharczyka, sierż. sztab. Piotra Jaszczuka.
Akty mianowania na wyższe stopnie służbowe wręczyła mł. insp. Agnieszką Sienkiewicz Komendant Powiatowy Policji w Łosicach. Podczas tegorocznych obchodów Święta Policji na wyższy stopień służbowy awansowano 15 policjantów: na stopień starszego posterunkowego Policji: post. Piotr Raczyński post. Sebastian Rybicki
na stopień sierżanta Policji: post. Arkadiusz Borysiak
na stopień starszego sierżanta Policji: sierż. Łukasz Daniluk sierż. Hubert Kucharczyk sierż. Łukasz Gorgol sierż. Karol Samojlukna stopień sierżanta sztabowego Policji: st. sierż. Paweł Iwaniuk st. sierż. Piotr Jaszczuk
na stopień aspiranta Policji: mł. asp. Edyta Kowalczyk mł. asp. Marek Wawrzyszczuk mł. asp. Tomasz Niedźwiedź
na stopień starszego aspiranta Policji: asp. Marcin Raczuk
na stopień aspiranta sztabowego Policji: st. asp. Łukasz Gajo
na stopień młodszego inspektora Policji: podinsp. Jarosław Aniszewski
Fot. KPP Łosice [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72177720310173232]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze