Setki zabytkowych, ciekawych i nietypowych aut i motocykli po raz kolejny przejechało ulicami miasta. Wyjątkowo widowiskowe wydarzenie otworzyło oficjalną część Dni Łosic i okazało się nie lada gratką nie tylko dla miłośników motoryzacji.
Organizatorem imprezy był Burmistrz Miasta i Gminy Łosice i Łosicki Dom Kultury, partnerem natomiast był Samorząd Województwa Mazowieckiego.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72177720309838891]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze