
Mariusz Kucewicz, Burmistrz MiG Łosice podziękował za uzyskane absolutorium na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych - "Rada Miasta i Gminy Łosice jednogłośnie przyznała mi absolutorium, po raz ️4! Dziękuję serdecznie za poparcie dla podejmowanych działań. Dopinguje mnie to do dalszej pracy dla naszej gminy i jej mieszkańców. Dodam jeszcze, że dobre wykonanie budżetu, to wynik wspólnej pracy radnych, sołtysów, kierowników jednostek organizacyjnych oraz pracowników urzędu gminy. Dziękuję wszystkim za wsparcie i współpracę. Cieszę się, że wspólnie udało się zrobić wiele rzeczy i mam świadomoś ć, że wiele jeszcze do zrobienia. Działamy dalej!"
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze