Reklama

Absolutorium po raz czwarty

28/06/2018 11:29

Na ostatniej sesji Rady Miasta i Gminy Łosice, Radni jednogłośnie po raz czwarty poparli burmistrza za wykonanie budżetu udzielając mu absolutorium. 

Mariusz Kucewicz, Burmistrz MiG Łosice podziękował za uzyskane absolutorium na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych - "Rada Miasta i Gminy Łosice jednogłośnie przyznała mi absolutorium, po raz ️4! Dziękuję serdecznie za poparcie dla podejmowanych działań. Dopinguje mnie to do dalszej pracy dla naszej gminy i jej mieszkańców. Dodam jeszcze, że dobre wykonanie budżetu, to wynik wspólnej pracy radnych, sołtysów, kierowników jednostek organizacyjnych oraz pracowników urzędu gminy. Dziękuję wszystkim za wsparcie i współpracę. Cieszę się, że wspólnie udało się zrobić wiele rzeczy i mam świadomoś ć, że wiele jeszcze do zrobienia.  Działamy dalej!"

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości