Reklama

„Akcja V-2 na Ziemi Łosickiej” - konferencja

16/05/2016 11:16

Zespół Szkół Nr 1 I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łosickiej oraz Burmistrz Miasta i Gminy Łosice zapraszają na konferencję pod tytułem „Akcja V-2 na Ziemi Łosickiej”, która odbędzie się 24 maja 2016r. o godz. 11.45 w Zespole Szkół Nr 1 w Łosicach.

W programie m.in. prelekcja z pokazem multimedialnym p. Sławomira Kordaczuka.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości