Reklama

Zagospodarujmy wyspę na Zalewie Łosickim

30/12/2015 19:47

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz zachęca wszystkich mieszkańców do zgłaszania propozycji na zagospodarowanie wyspy na Zalewie Łosickim.

Miasto i Gmina Łosice zamierza złożyć wniosek na dofinansowanie zadania ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „Wzmocnienie działań społeczności lokalnych dla zrównoważonego rozwoju”. Zgłaszana inicjatywa musi mieć na celu poprawę stanu środowiska naturalnego w skali lokalnej i nie przekraczać wartości 18.500,00 zł brutto. Propozycje można składać do 5 stycznia w formie e-maili przesłanych na adres [email protected] lub osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Łosice. Ostateczną decyzję o wyborze inicjatywy do realizacji podejmie Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości