Reklama

420 tys zł dotacji na uruchomienie 31 linii komunikacyjnych

21/01/2020 10:38

31 linii komunikacyjnych o łącznej długości 1383,6 km uruchomionych zostanie na terenie powiatu, dzięki dofinansowaniu w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. Do Łosic na ten cel trafi blisko 420 tys. zł.

Umowę o dopłatę realizacji zadań własnych organizatora w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej, 10 stycznia, podpisała starosta Katarzyna Klimiuk i wicestarosta Stefan Iwanowski z wojewodą mazowieckim Konstantym Radziwiłłem.

Dzięki dotacji planuje się uruchomienie 31 linii o łącznej długości 1383,6 km. Przypominamy, że w zeszłorocznej edycji uruchomiono 23 nowe linie na które pozyskano ponad 155 tys zł. Tegoroczna kwota dopłaty to 418.321,34 zł. Organizatorem przewozów, jak poprzednio, jest powiat łosicki, a operatorem pozostaje Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łosicach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości