Dzięki pozyskanym jeszcze w roku ubiegłym środkom zewnętrznym zostanie wyremontowany najstarszy budynek w mieście nazywany starym szpitalem. Zmodernizowana zostanie sieć kanalizacyjna w Łosicach. Miejscowość Niemojki zostanie skanalizowana i wybudowana zostanie tam oczyszczalnia ścieków. Planowana jest również budowa przydomowych oczyszczalni ścieków. Miasto i gmina Łosice realizować będzie także projekt pod nazwą „Parasol”, dzięki któremu dofinansowane zostaną przedsięwzięcia kulturalne. - Myślę, że jeżeli w 2013 roku uda nam się zrealizować wszystko co zamierzamy to będzie to rok pod nazwą inwestycji, bo wydamy więcej pieniędzy na inwestycje niż przez ostatnie dwa lata, w ciągu których również nie brakowało nowych przedsięwzięć – powiedział Janusz Kobyliński. DK/Łosice[jk]
Komentarze