Reklama

11 Listopada w Łosicach

17/11/2017 14:17

Uroczyste obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, rozpoczęła msza św. w intencji Ojczyzny. Tradycyjnie odbyła się też manifestacja pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie delegacje gości złożyli kwiaty. Uroczystości uświetnił występ orkiestry dętej Szkoły Muzycznej w Łosicach i akademia przygotowana przez młodzież z Zespołu Szkół Nr 1  w Łosicach. Dodatkową atrakcją obchodów Narodowego Święta Niepodległości był występ laureatów V Powiatowego Przeglądu Piosenki i Pieśni patriotycznej. 

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157690550128176]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości