Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na uroczyste obchody jubileuszu 100-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Huszlewie. Wydarzenie rozpocznie msza święta w kościele p.w. św. Antoniego Padewskiego w Huszlewie. O godz. 13tej zaplanowano natomiast oficjalne rozpoczęcie uroczystości na placu przy remizie strażackiej. W programie odsłonięcie tablicy pamiątkowej, poświęcenie nowego samochodu strażackiego i wręczenie odznaczeń.
Wydarzeniu towarzyszyć będą występy uczniów z miejscowej szkoły, Orkiestry Dętej OSP Liw, Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej i zespołu Skalars. Gwiazdą wieczoru będzie Antek Smykiewicz z zespołem. A na koniec zaplanowano zabawę taneczną z Wodzirejem Pawłem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze