Na pamiątkę Bitwy pod Maciejowicami, stoczonej pomiędzy wojskami polskimi dowodzonymi przez gen. Tadeusza Kościuszkę - patrona brygady - a wojskami rosyjskimi, 12 października obchodzone jest święto 1. Warszawskiej Brygady Pancernej im. Tadeusza Kościuszki. Z tej okazji żołnierze JEDYNEJ PANCERNEJ zapraszają na uroczysty apel oraz piknik wojskowy, które odbędą się na Placu Wolności w Białej Podlaskiej.
W programie m.in. defilada sprzętu wojskowego, prezentacja sprzętu i stanowisk promocyjnych, spotkania z żołnierzami, wojskowa grochówka, strefa COBI i tor RUNMAGEDDON.
Biała Podlaska, Plac Wolności, 19 października, godz. 12:00 - 16:00.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze