Artur Iwaniuk wywalczył złoto i srebro w Międzynarodowym Pucharze Bohemia Open w Kadaniu

0
77

Złoto i srebro przywiózł z Czech, z Międzynarodowego Pucharu Bohemia Open w Kadaniu Artur Iwaniuk, który po blisko 2 latach przerwy wrócił do Kickboxingu. Wystartował w dwóch kategoriach wagowych i każda z nich okazała się niezwykle szczęśliwa dla naszego zawodnika.

Po ok. 2 latach przerwy w startach Artur Iwaniuk wrócił do występów w kickboxingu gdzie po udziale w zgrupowaniu kadry narodowej Polskiej Federacji Kickboxingu w marcu tego roku został powołany do reprezentacji.  W dniach 01-02 maja wystartował na Międzynarodowym Pucharze Bohemia Open w Czechach (Kadań), gdzie walczył w dwóch kategoriach wagowych: 80 kg i 85 kg.

W kategorii 80 kg zdobył zloty medal a w kategorii 85 kg srebrny, przegrywając na punkty z zawodowym mistrzem UFR Full Contact, wszystkie pozostałe walki stoczone podczas Pucharu Artur wygrał z czego aż połowę przed czasem.

Gratulujemy serdecznie wielkiego sukcesu!

Poprzedni artykułFINALISTKA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU O BŁ. KS. JERZYM POPIEŁUSZCE