Nietrzeźwy doprowadzony do wytrzeźwienia

0
2

W zeszłym tygodniu policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Potrącenie rowerzystki

W dniu 21grudnia 2015 roku w Sarnakach na ulicy Kolejowej 31 letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierując samochodem osobowym marki VW Passat wykonując manewr skrętu potrącił jadącą rowerem po chodniku, 67 letnią mieszkankę tej samej gminy. Oboje kierujący byli trzeźwi. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Łosicach. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Nietrzeźwy kierujący

W dniu 22 grudnia 2015 roku w Łosicach na ul. 1 Maja policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel. Kierujący, 45 letni mieszkaniec gminy Platerów znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,82 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nietrzeźwy doprowadzony do wytrzeźwienia

W dniu 26 grudnia 2015 roku dyżurny KPP otrzymał zgłoszenie o leżącej na poboczu ulicy Leśnej w Łosicach osobie. Policjanci po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzili, że leżący mężczyzna znajduje się w stanie upojenia alkoholowego, nie posiadał żadnych obrażeń skazujących na to, że uczestniczył w jakimś zdarzeniu. Ustalono, że jest to 44 letni mieszkaniec Lublina. Ponieważ mężczyzna swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla własnego zdrowia i życia, został doprowadzony do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych celem wytrzeźwienia.

Włamanie

W okresie 10 – 25 grudnia w miejscowości Platerów nieznani sprawcy poprzez wybicie szyby włamali się do domu skąd dokonali kradzieży baterii łazienkowych oraz odkurzacza a następnie włamali się do budynku gospodarczego skąd ukradli 100 sztuk grzejników żeliwnych, lodówki i szlifierki kątowej o łącznej wartości 3500 złotych na szkodę 42 letnie mieszkanki Białej Podlaskiej.

st. asp. Tomasz Zozula

KPP Łosice

Reklama