Zagłosuj na Wesołego Kogucika Kukuryku albo Rybkę – pomóż przedszkolakom

10
0

Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego Nr 2 i Nr 1 w Łosicach biorą udział w ogólnopolskim konkursie ekologicznym „Zwierzakolubni”. Bardzo proszą społeczeństwo o głosy na ich pracę. Głosowanie trwa do godziny 23:00 dnia 1 grudnia. Dzieci walczą o wspaniałe [btn link=”http://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2014/nagrody.html” color=”red” target=””]nagrody[/btn]

Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli to konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych oraz zerówek z całej Polski. Hasłem tegorocznej edycji konkursu jest “Zwierzakolubni”. Prace konkursowe powinny nawiązywać do tematu “Zwierzakolubni” i być wykonane w całości lub w przeważającej części z odpadów gromadzonych w przedszkolu, bądź w domach dzieci uczęszczających do placówki.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch osobnych kategoriach: A – przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu oraz B – przez użytkowników serwisu Buliba.pl głosujących na prace.

Do wygrania ponad 160 nagród dla przedszkoli i ponad 100 nagród dla głosujących! 

Przewidziane są również atrakcyjne nagrody dla osób głosujących na prace konkursowe. Każde przedszkole będące laureatem konkursu otrzyma dyplom, a każde przedszkole uczestniczące w konkursie specjalny dyplom.

Aby ułatwić Państwu głosowanie i tym samym zwiększyć szanse naszych przedszkolaków, wychowawczynie wraz z dziećmi przygotowały specjalną instrukcję, którą przedstawiamy:

Zasady głosowania:

  1. wejdź na stronę www.buliba.pl

  2. zakładka dla głosujących

  3.  zarejestruj się i aktywuj swoje konto na swojej poczcie

  4.  następnie zaloguj się na buliba.pl

  5. wejdź w galerię

  6. wybierz województwo mazowieckie i obok w pustą rubrykę wpisz „Wesoły Kogucik kukuryku” lub “Rybka”

  7. naciśnij przycisk głosuj

Głosowanie będzie trwało do godziny 23.00 dnia 1 grudnia 2014r. Bardzo prosimy o głosowanie i dziękujemy za oddane głosy.

DSC02807

 ryba.bmp

10 KOMENTARZE

  1. Hej. W konkursie biorą udział również dzieciaki z Niepublicznego Przedszkola Słoneczko w Mostowie. Oddajcie też głos na nich.

Comments are closed.