3 Cross Nadbużański – zapisz się już dziś!

0
190
Wszystkich miłośników biegów i nordic walking zapraszamy do udziału w 3 Crossie Nadbużańskim. Trasę biegu wyznaczono pośród malowniczych okoliczności nadbużańskiej przyrody. Start zaplanowano w Zabużu, zaś meta biegu zlokalizowana będzie w Mierzwicach przy świetlicy wiejskiej. 

– Impreza organizowana jest z myślą o osobach które, od niedawna zaczynają się angażować w różne formy aktywności fizycznej (tzw. niedzielni biegacze i chodziarze). Stąd limity czasowe są niezbyt wygórowane – wyjaśnia Wojciech Szymański, prezes ULKS Sarnaki.

Każdego roku trasę wyznacza się w innym miejscu, by jak najpełniej promować walory turystyczno- krajobrazowe gminy Sarnaki. W tym roku biegacze i kijkarze spotkają się 24 października na dystansie Zabuże – Mierzwice (większa część trasy prowadzi przez czerwony szlak).

– Staramy się unikać dróg asfaltowych, wykorzystując leśne dukty oraz polne drogi dodaje Wojciech Szymański.

Uczestnicy otrzymają pamiątkową koszulkę i medal, przewidziano też atrakcyjne nagrody, które zostaną rozlosowane wśród uczestników. Zwycięzcy otrzymają natomiast puchary. Impreza ma charakter integracyjny.

Zapisy i informacje pod poniższym linkiem.
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.