Przyjdź na koncert „Ku pokrzepieniu serc”

0
335
Fundacja Muzyka Świata, Darek Maleo Malejonek oraz Łosicki Dom Kultury zapraszają na projekt koncertowy: „Ku pokrzepieniu serc” skierowany do serc Polaków ze szczególnym uwzględnieniem młodego pokolenia.
Koncert skierowany jest do całych rodzin, ale w sposób szczególny chcą dotrzeć do polskiej młodzieży poprzez atrakcyjną formę różnogatunkowego koncertu muzycznego. Maleo zaprasza w muzyczną podróż po muzycznych światach: od ambientu, dubu czy etno, zahaczając czasem o free jazzowe wariacje. Podróż naznaczona emocjami ponieważ oparta na improwizacji.
Muzycznie jest to pewnego rodzaju niespodzianka. Oczywiście za całość odpowiedzialny jest Maleo, więc gwarantuje to wysoki poziom brzmienia i odczuć muzycznych natomiast, żeby mniej więcej nakreślić co może się pojawić to oczywiście jest to muzyka reggae, z której Darek jest najbardziej znany, ale również repertuar zespołu 2Tm2,3, projektów historycznych jak np. Panny Wyklęte, Centrum Oporu Cywilnego oraz muzyka rockowa, etno.
Do współpracy Darek Maleo Malejonek zaprosił wspaniałych muzyków: Tomek Drozdek T.ETNO – multiinstrumentalista, kompozytor i kolekcjoner nietypowych instrumentów z całego świata, znany z takich projektów MUMIO, TULIA – instrumenty etniczne, m.in.: fujary, piszczałki, flety etniczne, drumle, handpan, tank drum, ale również i vocal, Tomasz Mackiewicz TOMACKI – pianista, kompozytor, aranżer, znany z projektów Panny Wyklęte, Maleo Reggae Rockers. Do współpracy Maleo zaprosił też gości z którymi razem wystąpią na scenie.
ŁDK
Reklama
Poprzedni artykułKasjer-sprzedawca z orzeczoną niepełnosprawnością
Następny artykułSklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018