Znamy plany priorytetowe dzielnicowych

1
428

Na celowniku miejscowych dzielnicowych przez najbliższe pół roku znajdą się osoby spożywające alkohol w miejscach niedozwolonych oraz niefrasobliwi właściciele czworonogów, którzy nie zachowują środków ostrożności przy trzymaniu swoich psów.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej  Policji w Łosicach przedstawili plany priorytetowe działania na najbliższe pół roku. Zgodnie z zapewnieniami, na terenie miasta policjanci zwrócą szczególną uwagę na rejon parkingu przy sklepach „Delikatesy Centrum” oraz „Media Expert”. Jest to miejsce w którym spotykają się młodzi ludzie i w godzinach nocnych spożywają alkohol. Podobnym nadzorem objęty zostanie rejon parkingów przy urzędzie gminy w Starej Kornicy oraz rejon urzędu gminy w Huszlewie, gdzie zgodnie z obserwacją policji, przy tzw. „ławeczce pod lipami” również bardzo często dochodzi do spożywania alkoholu. Mundurowi przyjrzą się też miejscu spotkań młodzieży w miejscowości Sarnaki w rejonie „Altanki” przy stacji paliw „Petrodom” i w miejscowości Platerów w rejonie Dworca PKP.

Reklama

Natomiast na terenie gminy Łosice i Olszanka szczególnym nadzorem objęci będą właściciele psów. Zgodnie z obserwacją policji w miejscowościach Zakrze i Bolesty bardzo często dochodzi do popełniana wykroczeń dotyczących niezachowania zwykłych i nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu psów. Wielokrotnie mieszkańcy zgłaszali niebezpieczne sytuacje z udziałem czworonogów, teraz mundurowi baczniej przyjrzą się sytuacji.

Reklama
Poprzedni artykułTerytorialsi Mazowieckiej Piątki rozpoczęli kolejny rok szkoleniowy
Następny artykułMotoPomocni przeszkolili motocyklistów

1 KOMENTARZ

  1. Jeszcze niech się wezmą za koty szczególnie na ul.parcele bo chodzą i niszczą mieszkańcom drzewka i kwiaty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.