Zmarła Halina Strzałkowska przez lata zawodowo związana Biblioteką i Domem Kultury

0
992

Pogrążeni w żalu zawiadamiamy o śmierci wieloletniej kierowniczki Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Łosicach – Haliny Strzałkowskiej. Jej nieobecność pozostawia wielką pustkę, którą trudno będzie zapełnić.

Reklama

Pani Halina przez lata pełniła funkcję kierowniczki Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Łosicach była też pracownicą Łosickiego Domu Kultury. Jej zaangażowanie, profesjonalizm i pasja do pracy stanowiły nieocenione wsparcie dla wielu.

Odejście Pani Haliny jest bolesnym przypomnieniem o kruchej naturze życia, ale również czasem na skupienie się na pięknych chwilach, które mieliśmy przyjemność z nią dzielić. Jej śmiech, serdeczność i otwartość na drugiego człowieka były bowiem zawsze niesamowicie inspirujące.

Zapraszamy wszystkich, którzy znali i szanowali panią Halinę na mszę żałobną, która odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 15:30 w Kościele p.w. Św. Zygmunta w Łosicach. Po mszy odbędzie się wyprowadzenie do grobu o godzinie 16:30. Różaniec za śp. Halinę zostanie odprawiony w Centrum Pogrzebowym „Hades”, Łosice ul. Moniuszki 12, dn. 4 kwietnia o godz. 18:00, oraz w dniu pogrzebu w kościele o godz. 15:00.

Redakcja Łosice.info oraz społeczność Łosic dziękują pani Halinie za jej poświęcenie, zaangażowanie i dobroć, które bez wątpienia pozostaną z nami na zawsze.

Reklama
Poprzedni artykułKwiecień – miesiącem autyzmu „ŁOSICE NA NIEBIESKO”
Następny artykułSchody Rintal w kwietniu montaż gratis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj