Zagłosuj na najpiękniejszą Marzannę

0
367

Jak się mają ludowe tradycje w mieście? – Całkiem nieźle, ponieważ w konkursie na najpiękniejszą Marzannę (wykonaną wyłącznie z naturalnych materiałów!) startuje 9 kandydatek! Wykonały je dzieci z łosickich placówek oświatowych w ramach konkursu organizowanego przez firmę Wokas i ŁDK pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Łosice. Teraz Marzanny czekają na Państwa głosy. Trzy zwycięskie kukły symboliczne zanurzymy w Zalewie Łosickim pierwszego dnia wiosny – mówi Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK.

Głosowanie trwa do poniedziałku, 20 marca, do godz. 12.00 na oficjalnym profilu Łosickiego Domu Kultury TUTAJ – gdzie zaprezentowana jest pełna galerię zdjęć łosickich marzann. Zdjęcie, które zbierze najwięcej pozytywnych reakcji (lajki, superki) wygra dla placówki nagrody, które przewidziane są za 3 pierwsze miejsca.

Reklama

I miejsce – Firma WOKAS S.A. zasadzi łąkę kwietną przy placówce oraz przeprowadzi lekcję Eko.
II miejsce – Firma WOKAS S.A. zasponsoruje paletę ziemi oraz 5 domków dla pszczół.
III miejsce – Firma WOKAS S.A. zasponsoruje paletę ziemi oraz 3 domki dla pszczół.

Placówki oświatowe, które biorą udział w konkursie: Przedszkole Niepubliczne Jacek i Agatka w Łosicach, Świetlica Środowiskowa w Łosicach, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Łosicach, Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Łosicach, Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Łosicach, Przedszkole Samorządowe w Niemojkach, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Niemojkach, Niepubliczne Przedszkole Mali Odkrywcy w Łosicach, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Dobry Start”.

Reklama
Poprzedni artykuł22letni pirat drogowy stracił prawo jazdy
Następny artykułMeble ogrodowe,drewniane ,ławka,stół,hustawki dostawa