Zagłosuj na najpiękniejszą Marzannę

0
343

Jak się mają ludowe tradycje w mieście? – Całkiem nieźle, ponieważ w konkursie na najpiękniejszą Marzannę (wykonaną wyłącznie z naturalnych materiałów!) startuje 9 kandydatek! Wykonały je dzieci z łosickich placówek oświatowych w ramach konkursu organizowanego przez firmę Wokas i ŁDK pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Łosice. Teraz Marzanny czekają na Państwa głosy. Trzy zwycięskie kukły symboliczne zanurzymy w Zalewie Łosickim pierwszego dnia wiosny – mówi Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK.

Głosowanie trwa do poniedziałku, 20 marca, do godz. 12.00 na oficjalnym profilu Łosickiego Domu Kultury TUTAJ – gdzie zaprezentowana jest pełna galerię zdjęć łosickich marzann. Zdjęcie, które zbierze najwięcej pozytywnych reakcji (lajki, superki) wygra dla placówki nagrody, które przewidziane są za 3 pierwsze miejsca.

I miejsce – Firma WOKAS S.A. zasadzi łąkę kwietną przy placówce oraz przeprowadzi lekcję Eko.
II miejsce – Firma WOKAS S.A. zasponsoruje paletę ziemi oraz 5 domków dla pszczół.
III miejsce – Firma WOKAS S.A. zasponsoruje paletę ziemi oraz 3 domki dla pszczół.

Placówki oświatowe, które biorą udział w konkursie: Przedszkole Niepubliczne Jacek i Agatka w Łosicach, Świetlica Środowiskowa w Łosicach, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Łosicach, Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Łosicach, Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Łosicach, Przedszkole Samorządowe w Niemojkach, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Niemojkach, Niepubliczne Przedszkole Mali Odkrywcy w Łosicach, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Dobry Start”.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.