22letni pirat drogowy stracił prawo jazdy

0
925

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo internetowe
6 marca 70-letnia mieszkanka gminy Sarnaki zgłosiła, że nieznana osoba na portalu społecznościowym zamieściła ogłoszenie o sprzedaży fotela ogrodowego. Po wpłaceniu na wskazane konto 380 zł, sprzedający nie wysłał zamówionego towaru.

Oszustwo internetowe
6 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony 40-letni mieszkaniec gminy Kornica na jednym z portali aukcyjnych zakupił urządzenie elektroniczne, za które dokonał płatności z góry w kwocie 1000 zł, jednak zamówionego towaru nie otrzymał.

Kradzież drzewa
7 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży drzewa z działki w miejscowości Horoszki. Pokrzywdzony 28- letni mieszkaniec gminy Sarnaki wycenił straty na 2500zł.

Zatrzymany poszukiwany
8 marca na terenie miasta Siedlce, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 38- letniego mieszkańca gminy Łosice. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym.

Oszustwo internetowe
8 marca 26-letnia mieszkanka gminy Kornica zgłosiła, że nieznana osoba na portalu aukcyjnym zamieściła ogłoszenie o sprzedaży telefonu. Po wpłaceniu na wskazane konto 200 zł zaliczki sprzedający nie wysłał towaru i zerwał kontakt.

Zatrzymany poszukiwany
10 marca na terenie gminy Stara Kornica, łosiccy dzielnicowi działając na podstawie postanowienia sądu zatrzymali poszukiwanego 45- letniego mieszkańca tej gminy. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym, gdzie odbędzie karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Nietrzeźwy kierowca

11 marca w Łosicach, 28-letni mieszkaniec powiatu bialskiego kierował subaru w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,4 promila alkoholu w organizmie.

Uszkodzenie mienia
12 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu mienia. Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia citroena zaparkowanego w łosicach poprzez przecięcie czterech opon na szkodę 76-letniego mieszkańca Łosic. Pokrzywdzony oszacował straty na 1000 zł.

Przekroczenie prędkości
12 marca policjanci ruchu drogowego w miejscowości Mszanna, zatrzymali do kontroli drogowej osobowe BMW. Powodem kontroli była nadmierna prędkość w terenie zabudowanym, mężczyzna jechał z prędkością 112 km/h. Piratem drogowym okazał się 22-letni mieszkaniec gminy Olszanka.

mł.asp. Weronika Wujek

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.