22letni pirat drogowy stracił prawo jazdy

0
980

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo internetowe
6 marca 70-letnia mieszkanka gminy Sarnaki zgłosiła, że nieznana osoba na portalu społecznościowym zamieściła ogłoszenie o sprzedaży fotela ogrodowego. Po wpłaceniu na wskazane konto 380 zł, sprzedający nie wysłał zamówionego towaru.

Reklama

Oszustwo internetowe
6 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony 40-letni mieszkaniec gminy Kornica na jednym z portali aukcyjnych zakupił urządzenie elektroniczne, za które dokonał płatności z góry w kwocie 1000 zł, jednak zamówionego towaru nie otrzymał.

Kradzież drzewa
7 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży drzewa z działki w miejscowości Horoszki. Pokrzywdzony 28- letni mieszkaniec gminy Sarnaki wycenił straty na 2500zł.

Zatrzymany poszukiwany
8 marca na terenie miasta Siedlce, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 38- letniego mieszkańca gminy Łosice. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym.

Oszustwo internetowe
8 marca 26-letnia mieszkanka gminy Kornica zgłosiła, że nieznana osoba na portalu aukcyjnym zamieściła ogłoszenie o sprzedaży telefonu. Po wpłaceniu na wskazane konto 200 zł zaliczki sprzedający nie wysłał towaru i zerwał kontakt.

Zatrzymany poszukiwany
10 marca na terenie gminy Stara Kornica, łosiccy dzielnicowi działając na podstawie postanowienia sądu zatrzymali poszukiwanego 45- letniego mieszkańca tej gminy. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym, gdzie odbędzie karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Nietrzeźwy kierowca

11 marca w Łosicach, 28-letni mieszkaniec powiatu bialskiego kierował subaru w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,4 promila alkoholu w organizmie.

Uszkodzenie mienia
12 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu mienia. Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia citroena zaparkowanego w łosicach poprzez przecięcie czterech opon na szkodę 76-letniego mieszkańca Łosic. Pokrzywdzony oszacował straty na 1000 zł.

Przekroczenie prędkości
12 marca policjanci ruchu drogowego w miejscowości Mszanna, zatrzymali do kontroli drogowej osobowe BMW. Powodem kontroli była nadmierna prędkość w terenie zabudowanym, mężczyzna jechał z prędkością 112 km/h. Piratem drogowym okazał się 22-letni mieszkaniec gminy Olszanka.

mł.asp. Weronika Wujek

Reklama
Poprzedni artykułStomatologia – klinika stomatologiczna we Wrocławiu, RTG
Następny artykułZagłosuj na najpiękniejszą Marzannę