Z promilami za kółkiem

0
498

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież z włamaniem
W nocy 16/17 sierpnia, w Myszkowicach, nieznany sprawca ukręcił kłódkę i włamał się do pomieszczenia gospodarczego, skąd ukradł kosiarkę spalinową. Pokrzywdzony oszacował straty na 500 zł.

Reklama

Nietrzeźwi kierowcy
17 sierpnia w Łosicach, 46-letni mieszkaniec Łosic kierował oplem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

18 sierpnia w Próchenkach, 30-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego kierował audi w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,9 promila alkoholu w organizmie.

18 sierpnia w Hruszniewie, 55-letnia mieszkanka gminy Platerów kierowała volkswagenem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ta sama kobieta, mając 1,35 promila alkoholu w organizmie ponownie wsiadła za kierownicę 21 sierpnia, tym razem została zatrzymana w Ostromęczynie.

19 sierpnia w Chotyczach, 20-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował audi w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie.

21 sierpnia w Nowej Kornicy, 65-letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierował volkswagenem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Niezatrzymanie do kontroli
17 sierpnia 2022 r. w Chłopkowie, 23-letni mieszkaniec gminy Platerów nie zatrzymał się do policyjnej kontroli pomimo wydanego polecenia poprzez użycie sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Po skutecznym zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Nietrzeźwy „na zakazie”
17 sierpnia 2022 r. w Chłopkowie, 27-letni mieszkaniec gminy Platerów kierował volkswagenem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 4 promile alkoholu w organizmie, a ponadto okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Zatrzymany poszukiwany
17 sierpnia 2022 r. w Próchenkach, łosiccy dzielnicowi ujawnili poszukiwanego przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu 43-latka.

Jazda „na zakazie”
19 sierpnia w Ostromęczynie, 62-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował nissanem pomimo dożywotniego sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykuł80. rocznica likwidacji getta w Łosicach
Następny artykułZakończenie wakacji z kinem Helios