Wyróżnienie dla PCPR w Łosicach

0
79

Marszałek Województwa Mazowieckiego przyznał Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Łosicach wyróżnienie za aktywny udział i pomoc przy realizacji działań dotyczących kampanii promujących pracę socjalną.

Dzięki projektowi systemowemu „Razem dla Mazowsza – edukacja w działaniu” w roku 2011r Mazowieckie Centrum polityki Społecznej w Warszawie przy współpracy z PCPR w Łosicach organizowało w bieżącym roku cykl szkoleń pn.”Powiatowe Partnerstwo na rzecz dziecka i rodziny w powiecie Łosickim”. Uczestniczyli w nich przedstawiciele samorządu, szkół, służb mundurowych, organizacji pozarządowych i pracownicy OPS i PCPR powiatu Łosickiego.

Reklama

Podczas tych działań poszerzano wiedzę z zakresu pomocy społecznej, dzielono się doświadczeniami, nawiązywano i pogłębiano współpracę pomiędzy wszystkimi osobami angażującymi się w obszarze pomocy dziecku i rodzinie.

Dnia 19.12.2011r w Łosicach odbyło się seminarium, którego celem było podsumowanie działań prowadzonych w 2011r, wskazanie wyzwań i możliwości stojących przed partnerstwami oraz stworzenie wstępnych planów działań na kolejne lata.

Źródło: powiat.losice.pl

Reklama
Poprzedni artykułOtwarcie wyremontowanej drogi w Mszannie
Następny artykułAkcja „Weź paragon”