Wypadki, kradzieże i pijani kierowcy

0
168

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zdarzenia drogowe
04 lipca 2022 r. w Łosicach, 50-letnia kierująca Renault, podczas wykonywania manewru wymijania nie zachowała należytej ostrożności, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie posesji a następnie w pojazd m-ki Iveco kierowany przez 31-letniego mieszkańca powiatu siedleckiego. Kierujący byli trzeźwi i nie odnieśli żadnych obrażeń.

Reklama

06 lipca 2022 r. w Łosicach, 27-letni kierowca Mercedesa, nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru wymijania z Dafem kierowanym przez 37-latkę, która również nie zachowała należytej ostrożności podczas wykonywania manewru wymijania, co doprowadziło do zderzenia pojazdów. Kierujący byli trzeźwi, nie odnieśli żadnych obrażeń i na miejscu zostali ukarani mandatami karnymi..

06 lipca 2022 r. w Łosicach, 63-letni kierujący Renault, podczas wykonywania manewru wymijania nie zachowała należytej ostrożności i uderzył pojazd m-ki Skoda kierowany przez 58-letniego mieszkańca województwa podlaskiego. Kierujący byli trzeźwi i nie odnieśli żadnych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Nietrzeźwi kierowcy
04 lipca 2022 r. w Woźnikach, 46-letni mieszkaniec gminy Łosice, kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie

07 lipca 2022 r. w Rudce, 56-letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

08 lipca 2022 r. w Sarnakach, 68-letni mieszkaniec gminy Sarnaki, kierował Renault w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

09 lipca 2022 r. w Niemojkach, 36-letni mieszkaniec gminy Łosice, kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

09 lipca 2022 r. w Łosicach, 23-letni mieszkaniec gminy Łosice, kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie

Kradzież z włamaniem
W okresie od 02 do 04 lipca  2022 r. w Puczycach nieznani sprawcy dokonali włamania do stojaków na butle z gazem propan-butan i dokonali kradzieży 8 napełnionych butli o łącznej wartości 2400 zł na szkodę mieszkańca powiatu bialskiego. Postępowanie prowadzone przez KPP Łosice będzie miało na celu ustalenie okoliczności oraz sprawców zdarzenia.

Kradzież drzewa
W okresie od 08 do 10 lipca 2022 r. w Kózkach nieznani sprawcy dokonali wycięcia i kradzieży drzew gatunku brzoza i dąb o wartości 7000 zł na szkodę dwóch mieszkańców gminy Sarnaki. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

sierż. sztab. Emilia Matejczuk

Reklama
Poprzedni artykuł„Kino na wakacje, taniej przez aplikację” – akcja sieci Helios!
Następny artykułAgnieszka Markiewicz jedenastą kobietą na mecie biegu Stubai Ultratrail