Stwórz plakat promujący bibliotekę

0
41

Wkrótce rusza jubileuszowy konkurs plastyczny z okazji 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej im. H. Radlińskiej w Siedlcach i jej filii na „Plakat promujący Bibliotekę”. Uczniowie zgłoszą swoje prace w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VIII i szkoły średnie. Laureaci pierwszych miejsc zostaną zaproszeni na galę jubileuszową, podczas której otrzymają nagrody i dyplomy.

Do 14  października uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych oraz szkół średnich mogą składać prace na konkurs zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną im. H. Radlińskiej w Siedlcach z okazji jubileuszu 70-lecia Biblioteki. Tematem prac jest „Plakat promujący bibliotekę. Placówka do konkursu zaprasza uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII i średnich z powiatów: siedleckiego, węgrowskiego, sokołowskiego, mińskiego, garwolińskiego i łosickiego. Tym samym uczestnicy mają dowolność wyboru miejsca złożenia prac na konkurs – można to będzie zrobić zarówno w siedzibie głównej Biblioteki w Siedlcach, jak i jej filiach.

Reklama

Konkurs ma na celu nie tylko kształtowanie wrażliwości estetycznej uczniów, czy rozbudzanie ich twórczej inwencji i kreatywności, ale przede wszystkim ma uwrażliwiać czytelniczo i rozwijać indywidualne zdolności plastyczne uczniów.

Organizatorzy zastrzegają, że prace konkursowe muszą być pracami własnymi uczniów, wcześniej nieopublikowanymi. Dodatkowo każdy z uczestników może przekazać tylko jedną pracę wykonaną osobiście.

Rozdanie nagród laureatom I miejsc obu kategorii nastąpi 9 listopada 2022r. podczas uroczystej gali jubileuszowej 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej im. H. Radlińskiej w Siedlcach. Natomiast laureaci miejsc II i III otrzymają nagrody w placówkach Biblioteki Pedagogicznej im. H. Radlińskiej do których złożyli prace konkursowe w terminie ustalonym przez poszczególne filie lub bibliotekę główną.

REGULAMIN

Reklama
Poprzedni artykułJeden mieszkaniec powiatu sprzedawał alkohol bez zezwolenia, drugi uprawiał konopie, trzeci handlował papierosami bez akcyzy
Następny artykułSkup Aut Słupsk,Ustka Złomowanie Kasacja Aut