Śmiertelny wypadek, kradzieże i włamania oraz uszkodzenie mienia.

1
2210

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Wypadek drogowy

Reklama

01 stycznia 2022 r. w Wólce Nosowskiej 31-letni mieszkanie powiatu łosickiego kierując samochodem m-ki VW Passat z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w drzewo. 34-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierujący oraz drugi 27-letni pasażer z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala oraz została od nich pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

Fot. PSP Łosice

 

Oszustwo internetowe

Dnia 25 grudnia 2021r. 24-letni mieszkaniec powiatu łosickiego zgłosił, że nieznana osoba
bez upoważnienia dokonała zmiany hasła dostępu w poczcie mail oraz koncie portalu FACEBOOK które należą do zgłaszającego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

Zatrzymanie osoby poszukiwanej

Dnia 26 grudnia 2021 roku policjanci KPP w Łosicach na terenie gminy Platerów zatrzymali 29-letniego poszukiwanego. . Mężczyznę doprowadzono do Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych celem późniejszego doprowadzenia do Zakładu Karnego.

Dnia 29 grudnia 2021 r w Łosicach, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 44-letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna po okazaniu dowodu wpłaty zaległej grzywny został zwolniony.

Dnia 30 grudnia 2021 r w Łosicach, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 55-letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna został osadzony w Zakładzie Karnym.

Dnia 30 grudnia 2021 r w Łosicach, łosiccy policjanci działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 31-letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna po okazaniu dowodu wpłaty zaległej grzywny został zwolniony

Kradzież z włamaniem

26 grudnia 2021 r. do KPP w Łosicach wpłynęło zawiadomienie o kradzieży  na szkodę 34-letniego mieszkańca powiatu łosickiego. Nieznani sprawcy po zdemontowaniu kłódki w budynku gospodarczym dokonali zaboru płytek podłogowych oraz halogenów  o łącznej wartości 4000zł.  KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

29 grudnia 2021 r. do KPP w Łosicach wpłynęło zawiadomienie o kradzieży  na szkodę Urzędu Gminy w Kornicy. Nieznani sprawcy po wybiciu szyby w oknie budynku gospodarczego dokonali zaboru nieustalonej ilości oleju napędowego.  Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

Kradzież

28 grudnia 2021 r. do KPP w Łosicach zgłosił się 35-letni mieszkaniec powiatu łosickiego, który zgłosił, że podczas nieobecności domowników nieznani sprawcy dokonali kradzieży 2 katalizatorów oraz podnośnika pneumatycznego typu „bałwanek” o łącznej wartości 2500zł.  KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

30 grudnia 2021 r. 38-letni oraz 26-letni mieszkaniec gminy Olszanka wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży części do maszyn rolniczych o łącznej wartości 1500zł na szkodę 65-letniego mieszkańca powiatu bialskiego. Sprawcy zostali zatrzymani w czasie ucieczki z miejsca kradzieży. W wyniku badania stanu trzeźwości okazało się, że kierujący pojazdem sprawców był nietrzeźwy – badanie wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

30 grudnia 2021 r.70 –letni mieszkaniec Łosic dokonał kradzieży artykułów spożywczych i alkoholowych o wartości 700zł na szkodę sklepu Biedronka w Łosicach. Tego samego dnia ten sam mężczyzna dokonał kradzieży artykułów spożywczych i alkoholowych o wartości 621zł na szkodę sklepu Netto w Łosicach.

Uszkodzenie mienia

30 grudnia 2021 r. w Sarnakach, 30-letni tej miejscowości dokonał uszkodzenia skrzynki oraz licznika prądu na szkodę 45-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

Sierż. sztab. Emilia Matejczuk

Reklama
Poprzedni artykułOgnisko ptasiej grypy w Nowosielcu
Następny artykułPraca w Biedronce: Sprzedawca- Kasjer Łosice

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.