Ruszyły zapisy do sekcji ŁDK na nowy sezon artystyczny

0
179

Łosicki Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do swoich zespołów artystycznych, grup twórczych i sekcji. Daj się porwać swojej pasji, przyjdź i spróbuj… – ruszyły zapisy na nowy sezon artystyczny 2023/2024!

Reklama

STUDIO TAŃCA – INDIGO DANCE ART FACTORY  – zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.  Z zajęciami z p. Kają Pawłowską ruszamy już od 13 września, a odbywać się będą dwa razy w tygodniu w środy i w piątki:

grupa BEJBIKI (4-7 lat) – środa godz. 17:00, piątki godz. 16:00

grupa KIDSY (8-11 lat) – środa godz. 18:00, piątki godz. 17:00-18:30

grupa JUNIORZY (12+) – środa godz. 19:00, piątki godz. 18:30 – 20:00

Najmłodsze dzieci, które chcą spróbować swoich sił w tańcu nowoczesnym zapraszamy na zajęcia do SZKÓŁKI TAŃCA INDIGO DANCE ART.  W trakcie energicznych zajęć Twoje dziecko pozna podstawowe kroki i figury tańca nowoczesnego w połączeniu do rytmicznych i najbardziej znanych utworów. Zajęcia raz w tygodniu w środy godz. 16:00

PRACOWNIA PLASTYCZNA –  zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, malarstwo, rysunek, grafika, rzemiosło artystyczne papieroplastyka oraz różnorodne modyfikowane techniki plastyczne. Zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat i 9-12. Zajęcia w poniedziałki 16:00 – 18:00. Zapisy trwają do końca września, zajęcia od października. Instruktor p. Ewelina Siemieniuk.

WARSZTATY CERAMICZNE – Zajęcia w pracowni ceramicznej doskonalą umiejętności manualne, odkrywają możliwości i talenty, pobudzają wyobraźnię, rozwijają wrażliwość, spontaniczność i ekspresję plastyczną, wyrabiają umiejętności skupienia, koncentracji, planowania ale i też akceptację niepowodzeń.

Równolegle z pracą manualną, dzieci zapoznają się z teorią, historią i tajemnicami dotyczącymi ceramiki. Nasza pracownia ceramiki to miejsce, gdzie można miło spędzić czas, nauczyć się lepienia z gliny, stworzyć unikatowe przedmioty artystyczne. Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych.

Zajęcia prowadzi p. Magdalena Szczepańska. Zapisy do 18 września. Pierwsze zajęcia od wtorku 19 września godz. 16:00

STUDIO PIOSENKI – Marzy ci się wykonywanie ulubionych piosenek? Nauka kontrolowania głosu? Rozwijania wokalnych umiejętności pod okiem instruktora? Nic prostszego – przyjdź, zapisz się i śpiewaj! Zajęcia prowadzi Konrad Górzyński. Zapisy do końca września.

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI ŁOSICKIEJ – PANOWIE POSZUKIWANI! Masz poczucie rytmu, gotowość do pracy, uśmiech – dołącz do nas! Zapraszamy do grupy tanecznej oraz grupy wokalnej. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, występy na małych i dużych scenach, grono nowych przyjaciół.

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA MAŁA ZIEMIA ŁOSICKA – oferujemy ciekawe zajęcia rozwijające muzykalność, sprawność ruchową i kreatywność. Kształtujemy w najmłodszych świadomość rodzimej kultury i tradycji. Występy na scenie dodają pewności siebie, a międzynarodowe festiwale folkloru dostarczają niezapomnianych przygód.

Zapraszamy również instrumentalistów grających na: kontrabasie, flecie, klarnecie i trąbce.

 ZAJĘCIA TEATRALNO – CYRKOWE dla dzieci od 8 do 12 roku życia i zajęcia teatralno – cyrkowe dla młodzieży od 13 do 18 roku życia.

Zajęcia z pedagogiki cyrku to nauka aktorstwa, żonglerki, ruchu  scenicznego i choreografii.

Poprawiają koordynację ruchową, uczą współpracy, rozwijają wyobraźnię i aktywują obie półkule mózgowe. 🙂 Zapisy do 22 września. Zajęcia poprowadzi p. Sylwia Zdunkiewicz – instruktor teatralny, tancerz i pedagog.

UNIWERSYTET III WIEKU – spotkania,  wykłady, filmy, warsztaty, zajęcia stałe. Zapisy do 30 września.  Inauguracja nowego roku akademickiego odbędzie się 26 września o godz. 15:00 w sali widowiskowej ŁDK.

Reklama
Poprzedni artykułPokazy VR w miejscowym liceum
Następny artykułOferuje Dyplomy uniwersytetów, świadectwa, dyplomy, szkoły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.