Ruszyły zapisy do sekcji ŁDK na nowy sezon artystyczny

0
216

Łosicki Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do swoich zespołów artystycznych, grup twórczych i sekcji. Daj się porwać swojej pasji, przyjdź i spróbuj… – ruszyły zapisy na nowy sezon artystyczny 2023/2024!

STUDIO TAŃCA – INDIGO DANCE ART FACTORY  – zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.  Z zajęciami z p. Kają Pawłowską ruszamy już od 13 września, a odbywać się będą dwa razy w tygodniu w środy i w piątki:

Reklama

grupa BEJBIKI (4-7 lat) – środa godz. 17:00, piątki godz. 16:00

grupa KIDSY (8-11 lat) – środa godz. 18:00, piątki godz. 17:00-18:30

grupa JUNIORZY (12+) – środa godz. 19:00, piątki godz. 18:30 – 20:00

Najmłodsze dzieci, które chcą spróbować swoich sił w tańcu nowoczesnym zapraszamy na zajęcia do SZKÓŁKI TAŃCA INDIGO DANCE ART.  W trakcie energicznych zajęć Twoje dziecko pozna podstawowe kroki i figury tańca nowoczesnego w połączeniu do rytmicznych i najbardziej znanych utworów. Zajęcia raz w tygodniu w środy godz. 16:00

PRACOWNIA PLASTYCZNA –  zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, malarstwo, rysunek, grafika, rzemiosło artystyczne papieroplastyka oraz różnorodne modyfikowane techniki plastyczne. Zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat i 9-12. Zajęcia w poniedziałki 16:00 – 18:00. Zapisy trwają do końca września, zajęcia od października. Instruktor p. Ewelina Siemieniuk.

WARSZTATY CERAMICZNE – Zajęcia w pracowni ceramicznej doskonalą umiejętności manualne, odkrywają możliwości i talenty, pobudzają wyobraźnię, rozwijają wrażliwość, spontaniczność i ekspresję plastyczną, wyrabiają umiejętności skupienia, koncentracji, planowania ale i też akceptację niepowodzeń.

Równolegle z pracą manualną, dzieci zapoznają się z teorią, historią i tajemnicami dotyczącymi ceramiki. Nasza pracownia ceramiki to miejsce, gdzie można miło spędzić czas, nauczyć się lepienia z gliny, stworzyć unikatowe przedmioty artystyczne. Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych.

Zajęcia prowadzi p. Magdalena Szczepańska. Zapisy do 18 września. Pierwsze zajęcia od wtorku 19 września godz. 16:00

STUDIO PIOSENKI – Marzy ci się wykonywanie ulubionych piosenek? Nauka kontrolowania głosu? Rozwijania wokalnych umiejętności pod okiem instruktora? Nic prostszego – przyjdź, zapisz się i śpiewaj! Zajęcia prowadzi Konrad Górzyński. Zapisy do końca września.

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI ŁOSICKIEJ – PANOWIE POSZUKIWANI! Masz poczucie rytmu, gotowość do pracy, uśmiech – dołącz do nas! Zapraszamy do grupy tanecznej oraz grupy wokalnej. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, występy na małych i dużych scenach, grono nowych przyjaciół.

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA MAŁA ZIEMIA ŁOSICKA – oferujemy ciekawe zajęcia rozwijające muzykalność, sprawność ruchową i kreatywność. Kształtujemy w najmłodszych świadomość rodzimej kultury i tradycji. Występy na scenie dodają pewności siebie, a międzynarodowe festiwale folkloru dostarczają niezapomnianych przygód.

Zapraszamy również instrumentalistów grających na: kontrabasie, flecie, klarnecie i trąbce.

 ZAJĘCIA TEATRALNO – CYRKOWE dla dzieci od 8 do 12 roku życia i zajęcia teatralno – cyrkowe dla młodzieży od 13 do 18 roku życia.

Zajęcia z pedagogiki cyrku to nauka aktorstwa, żonglerki, ruchu  scenicznego i choreografii.

Poprawiają koordynację ruchową, uczą współpracy, rozwijają wyobraźnię i aktywują obie półkule mózgowe. 🙂 Zapisy do 22 września. Zajęcia poprowadzi p. Sylwia Zdunkiewicz – instruktor teatralny, tancerz i pedagog.

UNIWERSYTET III WIEKU – spotkania,  wykłady, filmy, warsztaty, zajęcia stałe. Zapisy do 30 września.  Inauguracja nowego roku akademickiego odbędzie się 26 września o godz. 15:00 w sali widowiskowej ŁDK.

Reklama
Poprzedni artykułPokazy VR w miejscowym liceum
Następny artykułOferuje Dyplomy uniwersytetów, świadectwa, dyplomy, szkoły.