Pokazy VR w miejscowym liceum

0
136

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe pokazy filmów „Kartka z Powstania” oraz „Wiktoria 1920” w wirtualnej rzeczywistości! To niezwykła okazja, by przenieść się w czasie i poczuć emocje oraz ducha historycznych wydarzeń. Każdego kto chciałby skorzystać z pokazów zapraszamy do redakcji Łosice.Info po wejściówki lub do Łosickiego Centrum Informacji. Ilość miejsc na pokazach ograniczona, zatem spieszcie się. 

Reklama

W ramach projektu „Poczuj Historię”, objętego honorowym patronatem Posła Daniela Milewskiego, będziemy mogli doświadczyć namiastki tego, co czuli nasi przodkowie – uczestnicy Bitwy Warszawskiej i Powstańcy. To prawdziwy powrót do przeszłości!

  • Pokazy odbędą się od 18 do 22 września w godzinach: 17:00, 18:30, 20:00
  • Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa w Zespole Szkół nr 1 w Łosicach, ul. Szkolna 3.
  • Udział w pokazie możliwy jest tylko po okazaniu wejściówki, którą można odebrać bezpłatnie w Łosickim Centrum Informacji, ul. Berka Joselewicza 13 i w Redakcji Łosice.Info, ul. Rynek 4/2

To pierwsze w Polsce filmy fabularne zrealizowane w technologii VR, które zdobyły wiele prestiżowych nagród. To wyjątkowa okazja, by poczuć się uczestnikiem tamtych ważnych chwil historii naszego kraju.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Zapiszcie daty w kalendarzu i przyjdźcie do hali widowiskowo-sportowej, by razem przenieść się w czasie i doświadczyć historii w zupełnie nowy sposób.

Ilość wejściówek na dany seans ograniczona.

#PoczujHistorięn #BitwaWarszawska #Powstanie #FilmWirtualnaRzeczywistość #HistoriaPolski #Łosice #WydarzeniaKulturalne

Reklama
Poprzedni artykułJesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Następny artykułRuszyły zapisy do sekcji ŁDK na nowy sezon artystyczny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.