Pokazy VR w miejscowym liceum

0
148

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe pokazy filmów „Kartka z Powstania” oraz „Wiktoria 1920” w wirtualnej rzeczywistości! To niezwykła okazja, by przenieść się w czasie i poczuć emocje oraz ducha historycznych wydarzeń. Każdego kto chciałby skorzystać z pokazów zapraszamy do redakcji Łosice.Info po wejściówki lub do Łosickiego Centrum Informacji. Ilość miejsc na pokazach ograniczona, zatem spieszcie się. 

W ramach projektu „Poczuj Historię”, objętego honorowym patronatem Posła Daniela Milewskiego, będziemy mogli doświadczyć namiastki tego, co czuli nasi przodkowie – uczestnicy Bitwy Warszawskiej i Powstańcy. To prawdziwy powrót do przeszłości!

Reklama

  • Pokazy odbędą się od 18 do 22 września w godzinach: 17:00, 18:30, 20:00
  • Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa w Zespole Szkół nr 1 w Łosicach, ul. Szkolna 3.
  • Udział w pokazie możliwy jest tylko po okazaniu wejściówki, którą można odebrać bezpłatnie w Łosickim Centrum Informacji, ul. Berka Joselewicza 13 i w Redakcji Łosice.Info, ul. Rynek 4/2

To pierwsze w Polsce filmy fabularne zrealizowane w technologii VR, które zdobyły wiele prestiżowych nagród. To wyjątkowa okazja, by poczuć się uczestnikiem tamtych ważnych chwil historii naszego kraju.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Zapiszcie daty w kalendarzu i przyjdźcie do hali widowiskowo-sportowej, by razem przenieść się w czasie i doświadczyć historii w zupełnie nowy sposób.

Ilość wejściówek na dany seans ograniczona.

#PoczujHistorięn #BitwaWarszawska #Powstanie #FilmWirtualnaRzeczywistość #HistoriaPolski #Łosice #WydarzeniaKulturalne

Reklama
Poprzedni artykułJesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Następny artykułRuszyły zapisy do sekcji ŁDK na nowy sezon artystyczny