Radość i Rywalizacja: Relacja z „Dychy z Kopyta”!

0
263

Wspaniała atmosfera sportowej rywalizacji wypełniła Park Miejski im. Króla Aleksandra Jagiellończyka w Łosicach podczas jednego z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych w regionie – „Łosickiej Dychy z Kopyta”! W organizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia brali udział Miasto i Gmina Łosice, Łosicki Dom Kultury oraz Grupa Nieformalna Pędzące Ślimaki, wspierani przez ambasadora, Lidię Chojecką. Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Na wszystkich entuzjastów biegania i Nordic Walkingu czekał dzień pełen emocji, rozpoczynając się o godzinie 12:00. Niezależnie od tego, czy ktoś był doświadczonym biegaczem czy początkującym, każdy miał szansę wziąć udział i poczuć ducha sportowej rywalizacji, do której z wielkim zapałem zagrzewał Tomek Skóra z Grupy biegaczy Skórzec BIEGA.

Reklama

Nie byłoby to wydarzenie sportowe bez uwzględnienia atrakcji dla najmłodszych. Dzieci miały okazję do zabawy i aktywności fizycznej, co sprzyjało budowaniu zdrowych nawyków od najmłodszych lat.

„Łosicka Dycha z Kopyta” nie tylko promowała zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną, ale także integrowała społeczność lokalną poprzez wspólne cele i pasje. To więcej niż tylko wydarzenie sportowe – to moment, który łączył ludzi wokół pozytywnych wartości i wspólnego entuzjazmu. Po raz kolejny Łosice udowodniły, że są miejscem, gdzie nie ma rzeczy niemożliwych. „Łosicka Dycha z Kopyta” na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń sportowych regionu na kolejne lata, obiecując jeszcze więcej emocji, radości i sportowej pasji dla wszystkich uczestników.

Sprawdźcie wyniki 

Fot. Joanna Gąska

Biegi dziecięce Fot. Kamil Sakowski

 

 

 

Reklama
Poprzedni artykułPorozumienie
Następny artykułInformacje z Mazowsza 59

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj