Przyjdź na Inspiratorium

0
68
Chcecie realizować działania lokalne na terenie Miasta i Gminy Łosice lub powiatu łosickiego? Pracować na rzecz społeczności? Jesteście grupą, która chce zrobić coś dla siebie lub mieszkańców? Jesteście młodą organizacją, która zamierza pracować nad własnym rozwojem? Jeśli „tak”, to znaczy, że to spotkanie jest właśnie dla Was – przekonuje Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK.
Inspiratoria to spotkania doradczo-konsultacyjne dla pojedynczych grup, organizacji lub też dla kilku podmiotów chcących przygotować projekty angażujące społeczność lokalną. W trakcie inspiratoriów specjalista odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości, przedstawi kilka dobrych praktyk projektów realizowanych w ramach programu Mazowsze Lokalnie, zainicjuje dyskusję na temat lokalnych wyzwań i potencjałów oraz wesprze grupę w wypracowaniu pomysłów na projekty.
DLA KOGO
  • Dla grup nieformalnych
  • Kół Gospodyń Wiejskich
  • Dla młodych NGO – organizacji pozarządowych, które funkcjonują nie dłużej niż 60 miesięcy przed złożeniem wniosku, których budżet nie przekroczył 30 tys. złotych.
KIEDY
7 marca (wtorek), godz. 15:00
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Łosicach, ul. Piłsudskiego 7
Potwierdzenie udziału do 6 marca do godz. 16:00 pod nr tel. 577 566 444.

Reklama
Poprzedni artykułWyjątkowa Biżuteria i Scrunchies Handmade
Następny artykułŚladami „Stolarza” – wywiad z Stanisławem Stolarczykiem